Letní pobytový tábor

Termín 10. - 19. 7. 2024

Cena 7.200 Kč

Již několikátým rokem vyrážíme do rekreačního střediska Drak v Křižanově. Okolí je plné lesů a luk, v blízkosti je také rybník. Bližší informace k rekreačnímu středisku najdete zde.

Děti se mohou těšit na nejrůznější sporty od tradičních až po netradiční verze, koupání v rybníku, hry v lese, i doplňkové aktivity jako je střelba ze vzduchovek, táboráky, diskotéka, karneval a jiné. 

O děti se starají kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci. Veškerý program je připraven s ohledem na rozdílný věk i fyzickou zdatnost dětí.

Ubytování je zajištěno ve větších třípokojových chatách a menších 4 lůžkových chatkách, 5x denně jídlo, pití po celý den. 

Dopravu na místo zajišťujeme autobusem. Vaše dítě bude také pojištěno po celou dobu pobytu. Na zdraví dětí dohlédne zkušená lékařka.

Jak je možné děti přihlásit?
Tábor je určen pro děti ve školním věku 7 - 14 let. Předběžnou přihlášku vyplňte níže, prosím. Následně Vám zašleme bližší informace o provozu tábora na e-mail, včetně závazné přihlášky. Na požádání vystavíme potvrzení pro zaměstnavatele.

.

Předběžná přihláška na letní sportovní pobytový tábor